Concierge služby

Concierge služba je charakteristická tým, že sa zaoberá aj nie úplne bežnými požiadavkami. Od starostlivosti o vašu nehnuteľnosť, ako upratovanie či zariadenie domácnosti a podobne, až po pripomenutie blížiacich sa narodením vašich blízkych či tipov na darčeky pre nich. Postaráme sa o vás v každej životnej situácii.

Consierge služba je charakteristická tým, že sa zaoberá aj nie úplne bežnými požiadavkami. Od starostlivosti o vašu nehnuteľnosť, ako upratovanie či zariadenie domácnosti a podobne, až po pripomenutie blížiacich sa narodením vašich blízkych či tipov na darčeky pre nich. Postaráme sa o vás v každej životnej situácii.

Prečo si vybrať Liwinger

Nadštandardný servis

Od prvého stretnutia sa snažíme identifikovať klientove potreby. Okrem iného poskytujeme klientom službu concierge.

Komplexnosť služieb

Všetky procesy zabezpečujeme pod jednou strechou, od realitnej činnosti, právneho či notárskeho servisu, až po poistenie nehnuteľnosti.

Concierge service

Na nás sa môžete obrátiť s akoukoľvek požiadavkou. Či už potrebujete zabezpečiť upratovanie, sťahovanie alebo odvoz z letiska.

Nadštandardná starostlivosť v akejkoľvek životnej situácii

null
Zabezpečenie aj nie úplne bežných požiadaviek.
null
Nadštandardná starostlivosť o vašu nehnuteľnosť.
null
Upratovanie či zariadenie vašej domácnosti.
null
Pripomenutie blížiacich sa narodením vašich blízkych.
null
Tipy na darčeky pre vašu rodinu či priateľov.
null
Spoľahnutie sa na nás v akejkoľvek situácii.
null
Objednanie k lekárovi, ale aj rezervácia luxusnej dovolenky.
null
Monitorovanie nehnuteľnosti aj v čase vašej neprítomnosti.
pinter

Medzi naše nadštandardné služby patrí určite concierge service, ktorý môžu klienti využiť kedykoľvek s akoukoľvek požiadavkou.

Martin Pinter – managing director

Ponúkame Medzi naše nadštandardné služby patrí určite concierge service, ktorý môžu klienti využiť kedykoľvek s akoukoľvek požiadavkou.

Martin Pinter – managing director

Nechajte nám kontakt

Máte záujem o predaj či kúpu nehnuteľnosti? Ochotne vám poradíme a všetky náležitosti zariadime za vás. Každú oblasť zastrešuje špecialista, ktorý je pre našich klientov ako počas obchodu, tak aj mimo neho kedykoľvek k dispozícii.