Na predaj rodinný dom so samostatným hosťovským domom a garážou v Pezinku

9-izb
Rodinný dom
Sládkovičova 27, Pezinok
370m2
Objednať obhliadku

Popis nehnuteľnosti

Realitná kancelária Liwinger Management ponúka na predaj zaujímavý RD v Pezinku tvorený z dvoch objektov.

Hlavný dom:

Prízemie tohto impozantného domu pozostáva z kruhového zádveria, haly, samostatného WC, nezariadenej kuchyne a kúpeľne s rohovou vaňou, sprchou, WC a bidetom a spálne. Obývacia izba disponuje so vstavaným krbom (s prieduchmi), ktorý vytvorí príjemnú atmosféru v zimných mesiacoch.

Prvé poschodie ponúka halu s výstupom na terasu, samostatné WC, dve izby a priestrannú obývaciu izbu.

Suterén je pripravený na inštaláciu sauny a ponúka sprchu, WC, relaxačnú miestnosť, hobby miestnosť a kotol.

Celková plocha tohto domu je 210,0 m2.

Hosťovský dom:

Prízemie hosťovského domu ponúka vstupnú chodbu, kúpeľňu s WC, bidetom, sprchovým kútom a kotlom. Spálňa je útulná a spojovacia chodba s posuvnými dverami umožňuje výstup do záhrady a prechod do veľkého domu. Kuchyňa je vybavená kompletným zariadením a obývacia izba je kompletne zariadená s nábytkom.

Na prvom poschodí, v podkroví, sa nachádza chodba, dve izby a otvorený priestor. Kúpeľňa so sprchou a WC je tiež súčasťou tohto podlažia.

Celková plocha hosťovského domu je 127,5 m2.

Garáž

Rozloha garáže aj podkrovia je 16,5 m2, čo dáva celkovú plochu 33,0 m2.

Celková plocha oboch domov vrátane garáže je 370,5 m2, zatiaľ čo obytná plocha (bez garáže a suterénu) je 293,5 m2. Plocha pozemku je 549 m2.

Vybavenie

Interiér oboch domov je vybavený nadštandardnými materiálmi – drevené dubové parkety, dlažba z granitu dovezená z Brazílie, schodište z mahagónového dreva a parapety na oknách z prírodného mramoru. Batérie v kúpeľniach a kľučky sú pozlátené. Vstupná kovaná brána je na diaľkové ovládanie a nehnuteľnosť je monitorovaná dvoma alarmami. Dom je pripravený na okamžité nasťahovanie.

Lokalita: Pezinok je známy svojou vinohradníckou tradíciou a príjemným prostredím. Sládkovičova ulica sa nachádza v tesnej blízkosti Zámockého parku a centra mesta, čo zabezpečuje ľahký prístup k obchodom, reštauráciám, kaviarňam a iným službám no zároveň je relatívne pokojná a tichá, čo umožňuje príjemné bývanie bez veľkého hluku a rušivých vplyvov.

Detaily

Status :  Ekluzívne
Vlastníctvo :  Osobné
Celková plocha :  549 m2
Počet izieb :  9
Garáž :  16 m2
Krb :  Áno
Pivnica :  Áno
Počet kúpelní :  4
Materiál :  Tehla
Celková plocha :  Pozemok - 549 m2
Úžitková plocha :  370 m2

Pôdorys

Lokalita nehnuteľnosti