O nás

Privátny management
exkluzívnych realít

Značka Liwinger Management vám prináša kvalitné bývanie v podobe menších developerských projektov. Sme firma, ktorá poskytuje svojim zákazníkom 100% servis. Naše služby sú komplexné a všetky procesy zabezpečujeme pod jednou strechou, od realitnej činnosti, právneho, notárskeho či finančného servisu, až po poistenie nehnuteľnosti. Náš klient nemusí chodiť nikam a všetko vybaví u nás v kancelárii.

Prečo si vybrať Liwinger

Nadštandardný servis

Od prvého stretnutia sa snažíme identifikovať klientove potreby. Okrem iného poskytujeme klientom službu concierge.

Komplexnosť služieb

Všetky procesy zabezpečujeme pod jednou strechou, od realitnej činnosti, právneho či notárskeho servisu, až po poistenie nehnuteľnosti.

Concierge service

Na nás sa môžete obrátiť s akoukoľvek požiadavkou. Či už potrebujete zabezpečiť upratovanie, sťahovanie alebo odvoz z letiska.

Náš tím

Zakladáme si na korektnej spolupráci, aby boli obe strany po ukončení obchodu spokojné.

pinter

Martin Pinter

K realitám som sa dostal popri štúdiu v Sydney. Nadchla ma najmä profesionalita a korektný prístup ku klientovi. Po návrate na Slovensko som sa preto rozhodol založiť si vlastnú realitnú kanceláriu, ktorá bude poskytovať prvotriedne služby. Počas siedmych rokov som uzatvoril množstvo obchodov, ktoré ma posúvali dopredu. V realitách zúročujem aj svoju prax z oblasti financií. Našim klientom viem pomôcť nie len pri predaji alebo prenájme, ale aj pri optimalizácii finančného portfólia, aby dosahovalo čo najlepšie výsledky.

Zuzana Pinterová

Realitám sa venujem už vyše 10 rokov. Začínala som vo franchise, kde som nabrala cenné skúsenosti, ktoré som neskôr využívala pri zdolávaní nástrah spojených s predajom nehnuteľností. Charakterizuje  ma dobrosrdečná povaha a ľudský prístup, ktorý neraz pomohol klientom vyriešiť rôzne problémy, od exekúcie, až po rodinné nezhody pri predaji.

image-225

Nechajte nám kontakt

Máte záujem o predaj či kúpu nehnuteľnosti? Ochotne vám poradíme a všetky náležitosti zariadime za vás. Každú oblasť zastrešuje špecialista, ktorý je pre našich klientov ako počas obchodu, tak aj mimo neho kedykoľvek k dispozícii.