Privátny realitný manažment. Servis, ktorý nekončí podpísaním zmluvy

Privátny realitný manažment. Servis, ktorý nekončí podpísaním zmluvy

Martin Pinter
Liwinger Management

Dlhoročné skúsenosti v oblasti realít nás naučili, že čas je skutočne vzácna veličina. Či už je to čas klientov, alebo čas tímu v realitnej kancelárii, privátny realitný manažment je výbornou možnosťou, ako predávať či kupovať reality bezproblémovo, profesionálne a efektívne. Charakteristickou črtou takéhoto manažmentu je diskrétnosť a  individuálny prístup ku každému klientovi. Aké výhody vám dokáže poskytnúť?

Ako vyzerá privátny realitný manažment v praxi?

Privátny realitný manažment predstavuje komplexný servis a zabezpečenie všetkých záležitostí okolo realít, ale aj mimo nich už od prvého stretnutia, až po odovzdanie nehnuteľnosti a zahŕňa širokú škálu služieb, ktoré vám predaj alebo kúpu nehnuteľnosti uľahčia a neskôr vám zabezpečí všetky potrebné záležitosti.

V praxi to znamená, že máte v prípade záujmu o kúpu nehnuteľnosti v hlave istú predstavu a my urobíme všetko preto, aby sme ju naplnili. Ak chcete nehnuteľnosť predať, my sa postaráme o všetky právne či byrokratické záležitosti tak, aby bol predaj nehnuteľnosti pre vás čo najviac výhodný. V Liwingeri identifikujeme klientove požiadavky a nastavíme proces obchodu, aby bol čo najmenej komplikovaný.

Realitný manažment v našom podaní znamená pomôcť klientovi so všetkými náležitosťami spojenými s predajom, kúpou a prenájmom nehnuteľností. Samotná transakcia má niekoľko fáz, no naši skúsení konzultanti vás nimi bezproblémovo prevedú, a to od informácií o aktuálnej situácii na realitnom trhu až po právne poradenstvo. 

Servis v rámci privátneho realitného manažmentu u nás ani zďaleka nekončí pri podpise zmluvy. Vaše potreby sú prioritou a preto máte v rámci takého servisu istotu, že sa postaráme aj o upratovacie práce, služby v domácnosti či záhradnú architektúru. Získate tak komplexný servis, ktorý iste oceníte.

Spoľahnúť sa môžete v každej situácii

Privátny servis v Liwinger Management teda zahŕňa starostlivosť o bývanie, zariaďovanie a sťahovanie či riešenia v rámci neočakávaných udalostí a právnych problémov.

Majitelia nehnuteľností, ktorí majú záujem o predaj, získajú v rámci servisu:

 • úvodnú prehliadku nehnuteľnosti
 • návrh postupu predaja nehnuteľnosti
 • zhromaždenie potrebných dokumentov
 • stanovenie rozsahu marketingovej stratégie
 • organizáciu prehliadok nehnuteľností
 • jednanie optimálnej ceny v rámci predaja
 • prípravu zmluvných podkladov
 • zaistenie znaleckých posudkov
 • predanie nehnuteľnosti či prehlásenie médií

Povinností je samozrejme viac. Dokážete si predstaviť, žeby ste toto všetko museli absolvovať sami? S privátnym realitným servisom bude predaj nehnuteľnosti pre vás oveľa jednoduchší a príjemnejší.

Tí, ktorí majú záujem o kúpu nehnuteľnosti získajú:

 • ponuku širokého výberu nehnuteľností podľa vlastných predstáv a preferencií
 • informácie o súčasných trendoch
 • pružnú organizáciu prehliadok nehnuteľností podľa časových možností klienta a mnoho ďalších povinností, ktoré za vás vyriešime.

Zaistenie analýzy stavebno- technického stavu je samozrejmosťou. Kúpa nehnuteľnosti so sebou toho prináša viac, no to už je starosťou realitnej kancelárie, nie klienta.

Podstatou privátneho realitného manažmentu je maximálne odbremenenie klienta od povinností týkajúcich sa predaja, prenájmu či kúpi nehnuteľnosti a zabezpečenie hladkého priebehu. Osobná asistencia je v tomto prípade veľkou pomocou a odbornosť tímu, ktorí sa o jednotlivé záležitosti stará, je taktiež dôležitá.

Concierge – forma osobnej asistencie, ktorú oceníte

Asistent, poradca alebo človek, ktorý zariadi aj nemožné, a to na počkanie. Aj takto by sa dala charakterizovať pozícia, ktorá súvisí s privátnym realitným manažmentom a má svoje korene v ďalekej minulosti. Od kráľov, cez hotelierstvo, sa táto pozícia predrala do súčasnej pracovnej sféry, kde figuruje ako osobný asistent.

Táto služba je charakteristická tým, že sa zaoberá aj nie úplne bežnými požiadavkami. Od starostlivosti o vašu nehnuteľnosť, ako upratovanie či zariadenie domácnosti a podobne, až po pripomenutie blížiacich sa narodením vašich blízkych či tipov na darčeky pre nich. Takáto osoba vám vo vašom pracovnom či osobnom živote prináša čerstvý vánok a stojí pri vás v akejkoľvek situácii. Objednanie k lekárovi, rezervácia luxusnej dovolenky či monitorovanie vašej nehnuteľnosti v čase vašej neprítomnosti. Aj takéto služby táto profesia zahŕňa a je súčasťou privátneho manažmentu v realitnej kancelárii Liwinger Management.

Ak zveríte vaše nehnuteľnosti do rúk odborníkov, získate nie len viac času pre seba, váš osobný biznis či rodinu, ale aj profesionálny prístup a len tie najlepšie podmienky v rámci predaja, prenájmu či kúpy nehnuteľností.

V Liwingeri sme pripravení poskytnúť vám nadštandardné služby a profesionálny prístup. Kontaktujte nás.